Y15086K20000BR13L
MFR.Part #
Y15086K20000BR13L
JLCPCB Part #
C1494905
Description
-55℃~+125℃ 6.2kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS