Y150814K7000BR0L
MFR.Part #
Y150814K7000BR0L
JLCPCB Part #
C1495259
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 14.7kΩ 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS