Y1508100K000BP0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1508100K000BP0L
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS