Y1508102K000BP0L
MFR.Part #
Y1508102K000BP0L
JLCPCB Part #
C1488406
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 600mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS