Y150612K1000TR13L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y150612K1000TR13L
JLCPCB Part #
C1488340
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.1kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors