RNC55J4992BRRE8
MFR.Part #
RNC55J4992BRRE8
JLCPCB Part #
C3533544
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors