SBCH66K8J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBCH66K8J
JLCPCB Part #
C1371453
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 6.8kΩ 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS