ERC5023K700BEEA500
MFR.Part #
ERC5023K700BEEA500
JLCPCB Part #
C3543950
Description
-65℃~+175℃ 100mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS