Y1496201R000F0W
MFR.Part #
Y1496201R000F0W
JLCPCB Part #
C6037163
Description
-55℃~+150℃ 150mW 201Ω Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount