RN65C9533FB14
MFR.Part #
RN65C9533FB14
JLCPCB Part #
C1415966
Description
-65℃~+175℃ 500mW 953kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors