Y073410R0000Q9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y073410R0000Q9L
Description
10W 10Ω ±0.02% ±2ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS