Y14880R10000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14880R10000B9W
JLCPCB Part #
C3998602
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 2W ±0.1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS