RNC55H1541FRRSL
MFR.Part #
RNC55H1541FRRSL
JLCPCB Part #
C1804419
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors