Y14880R12500B0W
MFR.Part #
Y14880R12500B0W
JLCPCB Part #
C4244627
Package
3637
Description
-65℃~+170℃ 125mΩ 2W ±0.1% ±15ppm/℃ 3637 Chip Resistor - Surface Mount