Y14880R01250B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14880R01250B0W
JLCPCB Part #
C4316485
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 12.5mΩ 2W ±0.1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount