CMF5523K094BHEK
MFR.Part #
CMF5523K094BHEK
JLCPCB Part #
C1418335
Description
-55℃~+175℃ 23.094kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS