Y14559K75000F0W
MFR.Part #
Y14559K75000F0W
JLCPCB Part #
C4018334
Description
-55℃~+150℃ 200mW 9.75kΩ ±1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount