Y1455110R000B9W
MFR.Part #
Y1455110R000B9W
JLCPCB Part #
C4187685
Description
-55℃~+150℃ 110Ω 200mW ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS