Y145517K5000T0W
MFR.Part #
Y145517K5000T0W
JLCPCB Part #
C4102771
Description
-55℃~+150℃ 17.5kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount