Y145562R5000B0R
MFR.Part #
Y145562R5000B0R
JLCPCB Part #
C4288686
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 62.5Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount