Y14556K65000B0R
MFR.Part #
Y14556K65000B0R
JLCPCB Part #
C4305202
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 6.65kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount