Y14553K33300A0R
MFR.Part #
Y14553K33300A0R
JLCPCB Part #
C4181116
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.333kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount