Y14555K9700B0W
MFR.Part #
Y14555K9700B0W
JLCPCB Part #
C4094075
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.97kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount