RN55C3703FB14
MFR.Part #
RN55C3703FB14
JLCPCB Part #
C1397225
Description
-65℃~+175℃ 125mW 370kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors