Y14554K99000B0W
MFR.Part #
Y14554K99000B0W
JLCPCB Part #
C4108510
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.99kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount