Y402416K0000B0W
MFR.Part #
Y402416K0000B0W
JLCPCB Part #
C3956782
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 16kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount