Y14554K99000A0W
MFR.Part #
Y14554K99000A0W
JLCPCB Part #
C4265503
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.99kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount