Y1455320R000B0R
MFR.Part #
Y1455320R000B0R
JLCPCB Part #
C4261600
Description
-55℃~+150℃ 200mW 320Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount