Y1455120R000B9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1455120R000B9R
JLCPCB Part #
C4024050
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS