Y145524K7000B0W
MFR.Part #
Y145524K7000B0W
JLCPCB Part #
C4257937
Description
-55℃~+150℃ 200mW 24.7kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount