Y0007121R320T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0007121R320T9L
JLCPCB Part #
C1492808
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 121.32Ω 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS