Y145520K0000B0W
MFR.Part #
Y145520K0000B0W
JLCPCB Part #
C3952238
Description
-55℃~+150℃ 200mW 20kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount