Y14551K40500B0R
MFR.Part #
Y14551K40500B0R
JLCPCB Part #
C3968244
Description
-55℃~+150℃ 1.405kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount