Y145518K2000T0W
MFR.Part #
Y145518K2000T0W
JLCPCB Part #
C4238380
Description
-55℃~+150℃ 18.2kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount