RNR50H98R8BRB14
MFR.Part #
RNR50H98R8BRB14
JLCPCB Part #
C1467781
Description
-65℃~+175℃ 100mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors