Y145518K0000T0W
MFR.Part #
Y145518K0000T0W
JLCPCB Part #
C3999541
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount