Y145516R0000C0W
MFR.Part #
Y145516R0000C0W
JLCPCB Part #
C4042821
Description
-55℃~+150℃ 16Ω 200mW ±0.25% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount