Y11726K18700T0R
MFR.Part #
Y11726K18700T0R
JLCPCB Part #
C4307533
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.187kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount