Y1455162R000A0W
MFR.Part #
Y1455162R000A0W
JLCPCB Part #
C4090400
Description
-55℃~+150℃ 162Ω 200mW ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount