Y14551K80000T0W
MFR.Part #
Y14551K80000T0W
JLCPCB Part #
C4048264
Description
-55℃~+150℃ 1.8kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount