Y145513K1400A0R
MFR.Part #
Y145513K1400A0R
JLCPCB Part #
C4034288
Description
-55℃~+150℃ 13.14kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount