Y14553K72000B0W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y14553K72000B0W
JLCPCB Part #
C4273402
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.72kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount