RN55E9760BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E9760BRE6
JLCPCB Part #
C1790850
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors