Y145510K4498T9W
MFR.Part #
Y145510K4498T9W
JLCPCB Part #
C4276857
Description
-55℃~+150℃ 10.4498kΩ 200mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS