Y16266K34000Q15W
MFR.Part #
Y16266K34000Q15W
JLCPCB Part #
C4000563
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.34kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount