Y1455100R000A9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1455100R000A9R
JLCPCB Part #
C4114116
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS