Y1455100R000F9R
MFR.Part #
Y1455100R000F9R
JLCPCB Part #
C4147294
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 200mW Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS