Y1455400R000B13R
MFR.Part #
Y1455400R000B13R
JLCPCB Part #
C4160540
Description
-55℃~+150℃ 200mW 400Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount