Y145487K2375V0L
MFR.Part #
Y145487K2375V0L
JLCPCB Part #
C1492141
Description
-55℃~+125℃ 600mW 87.2375kΩ ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors