Y0007200R000B9L
MFR.Part #
Y0007200R000B9L
JLCPCB Part #
C1464001
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS